Oferta

Jedną z podstawowych usług, oferowanych przez naszą firmę, jest wywóz gruzu i odpadów od osób prywatnych mieszkających w blokach lub w domkach jednorodzinnych jak również od małych, średnich i dużych firm budowlanych i dekarskich. Przy zamówieniu kontenera oferujemy bezpłatną pomoc w zakresie klasyfikacji gruzu i odpadów!

Wywóz gruzu

Do jednej z najtańszych usług naszej firmy należy wywóz gruzu. Można zamówić kontener na gruz, jak na przykład: gruz ceglany, kafelki, dachówka, odpady betonu czy gruz betonowy. Oczekiwanie na podstawienie, czy wymianę kontenera jest krótsze niż u konkurencyjnych firm.

Oferujemy kontenery na gruz o pojemności:

1,5m3, 2m3, 5m3, 6m3, 6,5m3.

Dodatkowym udogodnieniem jest wywóz gruzu lub odpadów z własnym załadunkiem. (Zapytaj o szczegóły)

Wywóz odpadów

Wywóz odpadów budowlanych, remontowych z różnych terenów, takich jak działki, place, magazyny podwórka, domy, ogrody czy obiekty budowlane.

Oferujemy kontenery na różnego rodzaju odpady o pojemności:

1,5m3, 2m3, 3,5m3, 5m3, 6m3, 6,5m3, 10m3, 14m3

Opróżnianie pomieszczeń

Posiadamy także ofertę dla osób, które potrzebują usług porządkowych, takich jak: opróżnianie mieszkań, opróżnianie strychów, sprzątanie piwnic, czy wywóz starych mebli. Wykonujemy prace nie tylko dla osób prywatnych, ale także i wspólnot oraz spółdzielni mieszkaniowych. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły, bezpłatny przyjazd i wycenę!

Burzenie

Rozbiórki: domki murowane, drewniane, budynki gospodarcze, fundamenty, piwnice, szklarnie, obiekty przemysłowe, magazyny, hale itp.

Teren pod budowę

Przygotowanie i uporządkowywanie terenu pod inwestycje, działki budowlane prace ziemne


Likwidacja dzikich wysypisk

Transport i przywóz:

Piasku, żwiru prosto do klienta, transport kruszywa, materiałów budowlanych, czarna ziemia. Dostarczany przez na piasek wykorzystywany jest np.jako podsypka pod fundamenty, płyty żelbetowe itp. gdyż zawiera minimalne frakcje żwirowe, jednak przy wcześniejszym uzgodnieniu dostarczymy również miałki piach który może być wykorzystany do podsypania kabli elektrycznych czy rur kanalizacyjnych. Piasek płukany wykorzystywany jest głownie do wykonywania wylewek betonowych, oraz murowania.

Uwaga

Oferujemy również specjalny piasek atestowany do piaskownic posiadający idealne właściwości i niewykazujący organicznych substancji mogących szkodzić zdrowiu dzieci (atestowany piasek bezpieczny dla dzieci)

Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach.
693 – 298 – 470

Firma umożliwia podstawianie jak i własny załadunek kontenerów o pojemnościach:


1,5m3


2m3


3,5m3


5m3


6,5m3


10m3


14m3

Małe, średnie i duże kontenery na gruz i odpady. Dopasuj kontener do swoich potrzeb!

Tylko u Nas oczekiwanie na podstawienie, czy wymianę kontenera jest krótsze niż u innych konkurencyjnych firm! Sprawdź sam! Zadzwoń 693-298-470 aby dowiedzieć się więcej o szczegółach i innych naszych usługach.

Odkryj nową jakość usług

Zapraszamy do współpracy nowych klientów: osoby prywatne wspólnoty mieszkaniowe oraz małe i duże firmy, dla których liczy się wydajność, czystość, punktualność, solidność, atrakcyjna cena i zaufanie.

Corocznie bierzemy czynny udział w akcji sprzątania Świata i Miasta Poznań

Biuro: 8:00 - 16:00
Tel/fax 061 868 96 41

Wykonanie - Wena.Net