Firma

Firma Usługi Komunalno – Transportowe Krzysztof Drzazga rozpoczęła działalność w 1985 roku i działa nie przerwanie od tego czasu na terenie Poznania i okolic. Jesteśmy wzorem dla innych w branży wywozu odpadów i gruzu na rynku Poznańskim.

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że dzisiaj nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie, zawsze punktualnie, rzetelnie, solidnie i na czas. W czasie ponad trzydziestu lat nawiązała się liczna i owocna współpraca z wieloma małymi, średnimi często rodzinnymi firmami oraz największymi firmami budowlanymi w Polsce jak i deweloperami, a także z indywidualnymi prywatnymi klientami, którzy w sposób szczególny są przez nas traktowani.

Główny zakres naszych usług to między innymi: wywóz gruzu, wywóz odpadów, wywóz odpadów budowlanych i po budowlanych, remontowych, wywóz ziemi, transport materiałów sypkich i budowlanych oraz wynajem specjalnych kontenerów i pojemników na gruz i odpady zielone a także wielkogabarytowe z możliwością ręcznego lub mechanicznego załadunku. Ponadto zajmujemy się porządkowaniem terenów wielko powierzchniowych, wszelkiego rodzaju rozbiórkami oraz usuwaniem i likwidacją dzikich wysypisk śmieci a także przygotowywaniem działek budowlanych i terenów pod inwestycje.

Na przestrzeni minionych trzydziestu lat nasza firma stale się rozwija. Jako jedyni dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem w Poznaniu. Posiadamy zawsze aktualne zezwolenia na wykonywaną pracę. Będąc dobrze zarządzaną małą firmą bez dużej liczby pracowników i kosztów możemy zaproponować najkorzystniejsze warunki cenowe. A zachęcając klienta do segregacji możemy zaoferować najkorzystniejsze ceny na wywóz gruzu i odpadów.

Wyróżnia nas profesjonalizm, wzorcowa organizacja pracy, sumienność, uczciwość, staranność oraz przestrzeganie wszystkich aktualnych przepisów związanych z wywozem odpadów. Działamy legalnie na terenie Poznania i okolic.

Zapraszamy do współpracy nowe firmy, wszystkich mieszkańców oraz wspólnoty mieszkaniowe. Zapoznaj się już dziś z naszą ofertą oraz nowymi usługami.

Posiadamy następujące zezwolenia:

Decyzja nr. OS.II 6233.195.2014 na transport odpadów na terenie całego kraju.

Decyzje na odbieranie odpadów komunalnych od firm i właścicieli nieruchomości:

  • teren Poznania - Nr.19/05
  • teren Miasta i Gminy Swarzędz Nr.IKO.P.6431-11/2007
  • teren gminy Dopiewo Nr.OŚ/7066/03/2007
  • teren gminy Komorniki Nr.IK6431/2/07

Firma dbając o środowisko uczestniczy we wszelkich inicjatywach mających na celu wzrost świadomości mieszkańców w zakresie Ekologii. Corocznie bierzemy czynny udział w akcji sprzątania Świata i Miasta Poznań

Uczestniczymy w segregacji odpadów

Posiadając Licencje na Krajowy Transport Drogowy Rzeczy oferujemy w tym zakresie usługi:

  • Transport Materiałów Budowlanych
  • Transport Piasku Żwiru, Kruszywa, Ziemi
  • Transport Rzeczy Objętych Licencją

W Firmie pracuje tylko najnowocześniejszy i niezawodny sprzęt specjalistyczny marki:

Firma umożliwia podstawianie jak i własny załadunek kontenerów o pojemnościach:


1,5m3


2m3


3,5m3


5m3


6,5m3


10m3


14m3

Małe, średnie i duże kontenery na gruz i odpady. Dopasuj kontener do swoich potrzeb!

Tylko u Nas oczekiwanie na podstawienie, czy wymianę kontenera jest krótsze niż u innych konkurencyjnych firm! Sprawdź sam! Zadzwoń 693-298-470 aby dowiedzieć się więcej o szczegółach i innych naszych usługach.

Odkryj nową jakość usług

Zapraszamy do współpracy nowych klientów: osoby prywatne wspólnoty mieszkaniowe oraz małe i duże firmy, dla których liczy się wydajność, czystość, punktualność, solidność, atrakcyjna cena i zaufanie.

Corocznie bierzemy czynny udział w akcji sprzątania Świata i Miasta Poznań

Biuro: 8:00 - 16:00
Tel/fax 061 868 96 41

Wykonanie - Wena.Net